Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Právo mezinárodních smluv - Pavel Šturma, Vladimír Balaš, Čestmír Čepelka

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Právo mezinárodních smluv - Pavel Šturma, Vladimír Balaš, Čestmír Čepelka

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Právo mezinárodních smluv - Šturma Pavel;Balaš Vladimír;Čepelka Čestmír. Instrument mezinárodní smlouvy patří k základním pramenům mezinárodního práva. Publikace zpracovává problematiku uzavírání mezinárodních smluv, která je ve své písemné podobě z roku 1969 (tzv. Vídeňská úmluva o smluvním právu). V ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aleš Čeněk Právo mezinárodních smluv - Pavel Šturma, Vladimír Balaš, Čestmír Čepelka koupíte i tady

Specifikace Aleš Čeněk Právo mezinárodních smluv - Pavel Šturma, Vladimír Balaš, Čestmír Čepelka

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 140 Kč

Instrument mezinárodní smlouvy patří k základním pramenům mezinárodního práva. Publikace zpracovává problematiku uzavírání mezinárodních smluv, která je ve své písemné podobě z roku 1969 (tzv. Vídeňská úmluva o smluvním právu). V tištěné podobě vychází komentář k této Vídeňské úmluvě již potřetí, místy je však nově provázen kritikou, což z něj činí o to zajímavější odborný materiál. Nově je též pozornost věnována dalšímu vývoji v oblasti mezinárodního smluvního práva, jímž nepochybně je doplněk týkající se » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Právo mezinárodních smluv - Pavel Šturma, Vladimír Balaš, Čestmír Čepelka

Aleš Čeněk Právo mezinárodních smluv - Pavel Šturma, Vladimír Balaš, Čestmír Čepelka - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Právo mezinárodních smluv - Pavel Šturma, Vladimír Balaš, Čestmír Čepelka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 140 Kč
Maximální cena: 394 Kč
Ušetríte až: 254 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Právo mezinárodních smluv - Šturma Pavel;Balaš Vladimír;Čepelka Čestmír. Instrument mezinárodní smlouvy patří k základním pramenům mezinárodního práva. Publikace zpracovává problematiku uzavírání mezinárodních smluv, která je ve své písemné podobě z roku 1969 (tzv. Vídeňská úmluva o smluvním právu). V tištěné podobě vychází komentář k této Vídeňské úmluvě již potřetí, místy je však nově provázen kritikou, což z něj činí o to zajímavější odborný materiál. Nově je též pozornost věnována dalšímu vývoji v oblasti mezinárodního smluvního práva, jímž nepochybně je doplněk týkající se institutu výhrad ke smlouvám. Bližší pohled kniha věnuje i později uzavřené Vídeňské úmluvě o smlouvách uzavíraných mezi státy a mezinárodními organizace nebo mezinárodními organizacemi navzájem. V neposlední řadě je třeba zmínit, že kniha zpracovává propojení mezinárodního a vnitrostátního práva, řeší tedy ta vnitrostátní pravidla, která se vztahují ke sjednávání, vnitrostátnímu projednávání a provádění mezinárodních smluv, jimiž je Česká republika vázána. Publikace: Právo mezinárodních smluv - Šturma Pavel;Balaš Vladimír;Čepelka Čestmír.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.