Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Metodologie interpretace práva a právní jistota - Aleš Gerloch, Jan Tryzna, Jan Wintr

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Metodologie interpretace práva a právní jistota - Aleš Gerloch, Jan Tryzna, Jan Wintr

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Metodologie interpretace práva a právní jistota - Gerloch Aleš;Tryzna Jan;Wintr Jan. Kolektivní monografie je stěžejním výstupem projektu GAČR č. P 408/10/1599 Metodologie interpretace práva jako záruka právní jistoty v soudobém demokratickém právním státě. V pěti kapitolách a shrnujícím závěru autoři ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82285

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Metodologie interpretace práva a právní jistota - Aleš Gerloch, Jan Tryzna, Jan Wintr

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 416 Kč

Kolektivní monografie je stěžejním výstupem projektu GAČR č. P 408/10/1599 Metodologie interpretace práva jako záruka právní jistoty v soudobém demokratickém právním státě. V pěti kapitolách a shrnujícím závěru autoři analyzují metodologii interpretace práva jako prostředek, který by mohl po doktrinárním rozpracování pomoci při uplatňování požadavku předvídatelnosti soudních rozhodnutí a efektů právní regulace vůbec, tedy právní jistoty, ve stále komplikovanějším recentním právním prostředí. Mezi autory najdeme » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Metodologie interpretace práva a právní jistota - Aleš Gerloch, Jan Tryzna, Jan Wintr

Aleš Čeněk Metodologie interpretace práva a právní jistota - Aleš Gerloch, Jan Tryzna, Jan Wintr - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Metodologie interpretace práva a právní jistota - Aleš Gerloch, Jan Tryzna, Jan Wintr
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 416 Kč
Maximální cena: 646 Kč
Ušetríte až: 230 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Metodologie interpretace práva a právní jistota - Gerloch Aleš;Tryzna Jan;Wintr Jan. Kolektivní monografie je stěžejním výstupem projektu GAČR č. P 408/10/1599 Metodologie interpretace práva jako záruka právní jistoty v soudobém demokratickém právním státě. V pěti kapitolách a shrnujícím závěru autoři analyzují metodologii interpretace práva jako prostředek, který by mohl po doktrinárním rozpracování pomoci při uplatňování požadavku předvídatelnosti soudních rozhodnutí a efektů právní regulace vůbec, tedy právní jistoty, ve stále komplikovanějším recentním právním prostředí. Mezi autory najdeme řadu předních českých i zahraničních osobností oboru právní teorie, právní filozofie a právní sociologie. Publikace: Metodologie interpretace práva a právní jistota - Gerloch Aleš;Tryzna Jan;Wintr Jan.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.