Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Aleš Čeněk Kriminalistická metodika, 2. vydání - Straus Jiří

Knihy

Aleš Čeněk Kriminalistická metodika, 2. vydání - Straus Jiří

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Kriminalistická metodika, 2. vydání - Straus Jiří. Publikace je věnována základním metodám vyšetřování jednotlivých druhů trestných činů, jako jsou např. vraždy, loupeže, sexuální trestné činy, podvody, silniční dopravní nehody, drogová kriminalita, počítačové a softwarové pirátství atd. Text je ilustrován ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81144

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Kriminalistická metodika, 2. vydání - Straus Jiří

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 282 Kč

Publikace: Kriminalistická metodika, 2. vydání - Straus Jiří. Publikace je věnována základním metodám vyšetřování jednotlivých druhů trestných činů, jako jsou např. vraždy, loupeže, sexuální trestné činy, podvody, silniční dopravní nehody, drogová kriminalita, počítačové a softwarové pirátství atd. Text je ilustrován názornými obrázky a schématy, aby byl pro čtenáře lépe přijatelný a pomohl jim snáze si osvojit poznatky z kriminalistické metodiky. Učebnice je určena nejen pro posluchače Policejní akademie ČR pro » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Kriminalistická metodika, 2. vydání - Straus Jiří

Aleš Čeněk Kriminalistická metodika, 2. vydání - Straus Jiří - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Kriminalistická metodika, 2. vydání - Straus Jiří
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 282 Kč
Maximální cena: 282 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Kriminalistická metodika, 2. vydání - Straus Jiří. Publikace je věnována základním metodám vyšetřování jednotlivých druhů trestných činů, jako jsou např. vraždy, loupeže, sexuální trestné činy, podvody, silniční dopravní nehody, drogová kriminalita, počítačové a softwarové pirátství atd. Text je ilustrován názornými obrázky a schématy, aby byl pro čtenáře lépe přijatelný a pomohl jim snáze si osvojit poznatky z kriminalistické metodiky. Učebnice je určena nejen pro posluchače Policejní akademie ČR pro výuku kriminalistiky v bakalářském studijním programu jako povinný studijní pramen, ale i pro studenty v magisterském programu jako studijní pomůcka. Může být vhodným zdrojem i při zpracování bakalářských a diplomových prací z oblasti kriminalistiky, popř. užitečným pomocníkem pro širší odbornou veřejnost. Druhé vydání této publikace je rozšířeno především o nejnovější poznatky z kriminalistické teorie a vyšetřovatelské praxe. Publikace: Kriminalistická metodika, 2. vydání - Straus Jiří.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.