Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Alena Chládková, Petr Bukovjan: Personalistka, 4. vydání, aktualizované a rozšířené pro rok 2013 (E-KNIHA)

Učebnice/Odborná literatura

Alena Chládková, Petr Bukovjan: Personalistka, 4. vydání, aktualizované a rozšířené pro rok 2013 (E-KNIHA)

Hodnocení: 1x
  • 4

Přehled rozhodnutí z oblasti práva na informace zahrnuje veškerou relevantní judikaturu z dané oblasti. Čtenář zde nalezne odpovědi na všechny dosud řešené podstatné otázky spojené s poskytováním informací, a to jak ze strany žadatelů, tak i ze strany těch, kteří jsou povinni informace poskytnout. Člení se na šest ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71535
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Alena Chládková, Petr Bukovjan: Personalistka, 4. vydání, aktualizované a rozšířené pro rok 2013 (E-KNIHA)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 407 Kč

Praktický průvodce vedením personální agendy podle zákoníku práce a dalších právních předpisů v roce 2013.   Autoři se netradičním, ale zároveň přehledným způsobem zaměřují na nejdůležitější otázky praxe, týkající se pracovněprávních vztahů od vzniku pracovního poměru, přes jeho změny až ke skončení. Nezapomínají ani na pracovní dobu, dovolenou, oblast zaměstnanosti a ochranu osobních údajů. Každou kapitolou prolíná souvislost s kontrolní činností orgánů inspekce práce včetně možných postihů za porušení povinností » ... a dál?

Produkt Alena  Chládková, Petr  Bukovjan: Personalistka, 4. vydání, aktualizované a rozšířené pro rok 2013 (E-KNIHA)

Alena Chládková, Petr Bukovjan: Personalistka, 4. vydání, aktualizované a rozšířené pro rok 2013 (E-KNIHA) - parametry

Název produktu: Alena Chládková, Petr Bukovjan: Personalistka, 4. vydání, aktualizované a rozšířené pro rok 2013 (E-KNIHA)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 407 Kč
Maximální cena: 530 Kč
Ušetríte až: 123 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přehled rozhodnutí z oblasti práva na informace zahrnuje veškerou relevantní judikaturu z dané oblasti. Čtenář zde nalezne odpovědi na všechny dosud řešené podstatné otázky spojené s poskytováním informací, a to jak ze strany žadatelů, tak i ze strany těch, kteří jsou povinni informace poskytnout.

Člení se na šest částí, které se zabývají především základy práva na informace, povinnými subjekty, vztahem k jiným právním předpisům, ochranou informací a jejich poskytováním.

Publikace je určena zejména pro pracovníky státní správy, samosprávy a všech dalších institucí s povinností k poskytování informací podle zák. č. 106/1999 Sb.

Bude též dobře využitelná pro žadatele o informace, advokáty, správní soudy, ale i studenty pro rozšíření podkladů v předmětech správního a ústavního práva. Autor : Petr Bukovjan, Alena Chládková, Autoři se netradičním, ale zároveň přehledným způsobem zaměřují na nejdůležitější otázky praxe, týkající se pracovněprávních vztahů od vzniku pracovního poměru, přes jeho změny až ke skončení. Nezapomínají ani na pracovní dobu, dovolenou, oblast zaměstnanosti a ochranu osobních údajů. Každou kapitolou prolíná souvislost s kontrolní činností orgánů inspekce práce včetně možných postihů za porušení povinností vyplývajících z pracovněprávních předpisů. Publikace obsahuje řadu příkladů, aktuálních soudních rozhodnutí a upozornění na nejčastější pochybení. Určena je nejen personalistům, ale každému, kdo se zabývá tématikou spojenou s pracovním právem. Druh sortimentu : Kniha, Personalistika 2013, Jazyk : Čeština, Počet stran : 520 kniha, Personalistika 2013, aktualizované a rozšířené pro rok 2013, Petr Bukovjan, Alena Chládková, Praktický průvodce vedením personální agendy podle zákoníku práce a dalších právních předpisů v roce 2013., Wolters Kluwer


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.