Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen ACYLCOFFIN 10 tablet

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

ACYLCOFFIN 10 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Složení:Léčivá látka:Acidum acetylsalicylicum 450 mg, Coffeinum anhydricum 50 mg v 1 tabletěPomocné látky:bramborový škrob, mastekIndikační skupinaanalgetikum, antipyretikumCharakteristikaVícesložkový přípravek účinně tlumicí bolesti, ve kterém účinek kyseliny acetylsalicylové zesiluje kofein. Předpokládá se, že ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88206
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? ACYLCOFFIN 10 tablet koupíte i tady

Specifikace ACYLCOFFIN 10 tablet

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 37 Kč

Acylcoffin se užívá při bolestech hlavy, pohybového ústrojí, zubů, nervů a při bolestech spojených s náhlými respiračními... ... a dál?

Produkt ACYLCOFFIN 10 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


ACYLCOFFIN 10 tablet - parametry

Název produktu: ACYLCOFFIN 10 tablet
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 37 Kč
Maximální cena: 48 Kč
Ušetríte až: 11 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Složení:Léčivá látka:Acidum acetylsalicylicum 450 mg, Coffeinum anhydricum 50 mg v 1 tabletěPomocné látky:bramborový škrob, mastekIndikační skupinaanalgetikum, antipyretikumCharakteristikaVícesložkový přípravek účinně tlumicí bolesti, ve kterém účinek kyseliny acetylsalicylové zesiluje kofein. Předpokládá se, že kofein mírní bolesti hlavy hlavně tam, kde se při jejich vzniku uplatní cévní mechanismy.IndikacePřípravek se užívá při bolestech hlavy, pohybového ústrojí, zubů, nervů a při bolestech spojených s náhlými respiračními onemocněními chřipkového charakteru.Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství starší 16 let. KontraindikacePřípravek se nesmí užívat při známé přecitlivělosti na některou z jejich složek, při chorobné krvácivosti, při chirurgických zákrocích spojených s větším krvácením, při vředové chorobě, dně, bronchiálním astmatu, nosních polypech, ve věku do 16 let při současně probíhajícím horečnatém onemocnění.Přípravek nesmí být podáván ve třetím trimestru těhotenství, neboť by mohl způsobit vážné poškození plodu, mohl by vést k prodloužení či opoždění porodu a prodloužení krvácení.V průběhu prvního a druhého trimestru těhotenství nesmí být přípravek podáván, pokud to není zcela nezbytné. Pokud je však ze závažných důvodů přípravek podán ženám, které chtějí otěhotnět nebo jsou v prvním a druhém trimestru těhotenství, pak musí být podávaná dávka co nejnižší a doba léčby co nejkratší.V období kojení se může přípravek užívat pouze na doporučení lékaře.Nežádoucí účinkyPřípravek je obvykle dobře snášen, ale mohou se objevit poruchy zažívacího traktu (žaludeční nevolnost, zvracení, krvácení). Při dlouhodobém užívání se může vyskytnout zvýšená krvácivost (krvácení z nosu, dásní, podkožní krvácení, v těžkých případech až krvácení z trávícího a močového ústrojenství), poškození funkce jater a ledvin. U přecitlivělých osob může vyvolávat různé alergické projevy (astmatický záchvat, kožní vyrážky). V případě výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se o dalším užívání přípravku poraďte s lékařem.InterakceÚčinky přípravku Acylcoffin a jiných současně užívaných léků se mohou vzájemně ovlivňovat, proto pokud užíváte jiná léčiva na lékařský předpis nebo volně prodejná, poraďte se o vhodnosti užívání přípravku se svým lékařem.Kyselina acetylsalicylová zesiluje účinek látek snižujících srážlivost krve, zvyšuje riziko krvácení z trávicího ústrojí při současné hormonální léčbě, zvyšuje účinek a nežádoucí účinky léků používaných pro léčbu revmatických onemocnění. Dále zesiluje účinek léků používaných k léčbě cukrovky a nežádoucí účinky metotrexátu. Kyselina acetylsalicylová snižuje účinek léků určených k léčbě infekcí močového ústrojí (diuretik).DávkováníNedoporučí-li lékař jinak, obvyklé dávkování u dospělých a mladistvých od 16 let jsou 1 - 2 tablety každých 4 - 8 hodin. Maximální denní dávka 8 tablet se nesmí překročit. Minimální odstup mezi jednotlivými dávkami je 4 hodiny.Délka léčby je individuální a závisí od základního onemocně


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.