Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen ACC LONG Hot drink 600 mg 10 sáčků

Léky

ACC LONG Hot drink 600 mg 10 sáčků

Hodnocení: 1x
  • 4

Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím snižuje vazkost hlenu a usnadňuje vykašlávání. Přípravek se užívá k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem, jako jsou chřipka, záněty ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88274
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? ACC LONG Hot drink 600 mg 10 sáčků koupíte i tady

Specifikace ACC LONG Hot drink 600 mg 10 sáčků

Kategorie Léky
Výrobce SANDOZ
Nejnižší cena 108 Kč

ACC Long Hot Drink je mukolytikum. Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím snižuje vazkost hlenu a usnadňuje vykašlávání. Přípravek se užívá k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem, jako jsou chřipka, záněty průdušnice, akutní i chronické bronchitidy (zánět průdušek), bronchiektázie (rozšíření průdušek), průduškové astma, bronchiolitidy (zánět průdušinek), mukoviscidóza » ... a dál?

Produkt ACC LONG Hot drink 600 mg 10 sáčků

ACC LONG Hot drink 600 mg 10 sáčků - parametry

Název produktu: ACC LONG Hot drink 600 mg 10 sáčků
Výrobce: SANDOZ
Minimální cena: 108 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 41 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím snižuje vazkost hlenu a usnadňuje vykašlávání. Přípravek se užívá k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem, jako jsou chřipka, záněty průdušnice, akutní i chronické bronchitidy (zánět průdušek), bronchiektázie (rozšíření průdušek), průduškové astma, bronchiolitidy (zánět průdušinek), mukoviscidóza (cystická fibróza, vrozená porucha zkapalňování hlenů).Dále se přípravek užívá při léčbě zánětu hrtanu. Bez porady s lékařem se přípravek užívá u akutních onemocnění dýchacích cest, jako jsou chřipka, akutní zánět průdušek nebo průdušnice. U chronických onemocnění dýchacích cest, u bronchiektázií, průduškového astmatu, mukoviscidózy a u krčních onemocnění (zánět hrtanu) smí být přípravek užíván pouze na doporučení lékaře. Přípravek mohou užívat dospělí a dospívající od 14 let. Dávkování a způsob užití: Obvykle se užívá 1 sáček denně.Obsah sáčku rozpusťte ve sklenici teplé vody a vypijte co nejlepší. Složení: Léčivou látkou je acetylcysteinum 600 mg v jednom sáčku. Pomocnými látkami jsou kyselina askorbová, dihydrát sodné soli sacharinu, sacharosa, citronové aroma, tekuté medové aroma. Kontraindikace: Přípravek není určen pro děti do 14 let, protože obsahuje příliš veliké množství účinné látky. Přípravek nepoužívejte při hypersenzitivitě na léčivou látku nebo na kteroukoli pomocnou látku obsaženou v přípravku. Kompletní informace jsou uvedeny v příbalovém letáku. Balení: 10 sáčků Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. S.. ACC LONG HOT DRINK

ACC Long Hot Drink je účinný lék proti vlhkému kašli.

ACC Long Hot Drink je mukolytikum. Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Díky tomu usnadňuje vykašlávání.

Balení: 10 sáčků pro přípravu nápoje. Prášek pro přípravu teplého nápoje. ACC působí na hustý hlen, rozpouští ho, usnadňuje tak vykašlávání a pomáhá zbavit se kašle. Příchuť med a citron. ACC LONG Hot drink 600mg 10 sáčků od Sandoz na www.GigaLekarna.cz za 137 Kč . ACC LONG Hot drink 600mg por.plv.sol.10x600mg


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.